laupäev, 21. november 2009

Mõttepaus

Kiire, pidevalt on kõigil kiire. See toob kaasa olukorra, kus ka minul on kiire... Kõik vaid nõuavad pidevalt midagi ja neil on oma nõudmistega kiire. Sellest olen juba väga ammu aru saanud, et tegelikult mõtleb inimene suuresti vaid enda peale ja teiste aeg, toimetulek ja mured ei huvita kedagi. Kui leidubki mõni selline loll, kes millegi pärast mõtleb teistest, siis tõmmatakse ta ribadeks. Samas ei suuda ma ainult endale mõelda. Kuigi vahel on tunne, et olen siin maailmas üksi. Ei lähe kellelegi korda, et ka mul võiks kiire olla. Tegelikult ei mäletagi, et viimase aasta jooksul oleks keegi mõne minu kohustuse suhtes mulle abi pakkunud vms. Pigem üritatakse mulle veel lisakohustusi anda.

Vähemalt nüüd tundub kindel, et saan veebruaris nädalase reisi Saksamaale. Samas pole see puhkus, vaid pingeline koolitus ja õpe. Ometi väike põgenemine kodusest rutiinist.

Tänud M-le et ta sellel fotol nii lahkelt nuuskas :)

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Ei ole loll see, kes teiste peale ka mõtleb! Enamgi veel, milline armastuse potentsiaal on selles, kui teisi endast ettepoole sead.
¤
Vbl ei ole teised pädevad sind sinu tegemistes aitama..? Või on küsimus selles, et keegi ei pakugi?
¤

Vahva taskurätik on esiplaanil, eks;)

-m-

ArvoS ütles ...

Raske on Sulle vastu vaielda inimeste ja suhtumise osas :-(