laupäev, 29. jaanuar 2011

TõkestatudVahel on selline tunne, et tee õnneni on ikka mitmekodselt tarastatud ja tõkestatud. Just sain ühe rahalise probleemi korda ja ühe inimese unustamisest tingitud rahavoo taas jooksma, kui saabus uus laks. Nüüd on uus probleem seotud laboriga ja labori töö on määramata ajaks seiskunud. Tootjapoolne programmeerimisviga kaalul seiskas töö päris pikaks ajaks. Karta on, et paus venib vähemalt kolme kuu peale. Mis aga seni saab?

Üldse on kuidagi tume tunne viimasel ajal. Loodan, et peagi saabuv arvuti vahetus viib enesetunnet veidigi valguse poole. Oma 4 aastat vana, omal ajal odavaimat Ordi läpakat ma siiski pensionile ei lase, vaid ta rändab veidi kergema töö peale. Sellest saab nö internetis käimise masin, millega ta teatud mööndustega isegi hakkama saab. Kohati küll ViaChrome9 videokaart on see, mis arvukate flash reklaamide ja rakenduste korral hätta jääb, kuid muidu pole häda suurt midagi. Uuel masinal alustasingi kõigepealt parameetrite vaatamist videokaardist. Olen viimasel ajal päris palju kujunduse jms sellisega tegelenud ja seega on vaja mingit kaarti, mis suudaks ka tööd teha. Leidsin küllaltki hea pakkumise ja nii saabki minu omaks masin, millel i3-370 protsessor ja ATI HD5470 videokaart. Sellega peaks asjad juba hoopis teise hooge liikuma :)

2 kommentaari:

Arra ütles ...

God, ma vihkan ATI videokaarti, mis mu läpakas on. 99% juhtudest, mil arvuti kokku jookseb on süüdlaseks ATI. MA loodan, et sinul saavad temaga paremad suhted olema ;)

Kas päike tõuseb või loojub?

Funestus ütles ...

Aga mida sina arvad?
Kas tõuseb või loojub?