teisipäev, 29. jaanuar 2008

Superstaari finaal vol2

Mõtlesin eile õhtul veel pikalt Eurolaul 2008 peale. Nu ja siis tekkiski veel paar ideed. Vaadates osavõtjaid, siis domineerib superstaari saade. Vähemalt minu jaoks on need lood ka selles järjekorras. Alustades tagumisest otsast: Rolf - nu ta oli minu mälujärgi ka üks pürgijatest kuid kukkus väga vara välja(tegu on minu nõrga mäluga, äkki keegi kinnitab või lükkab ümber). Taavi - jõudis kaugele, kuid ilmselt sai talle saatuslikuks ta muusikastiil, mis lihtsalt ei tõmba masse kaasa. Luisa - jõudis finaali, oli tubli, kuid midagi jäi puudu. Täpselt ka siin, on ju tubli, kuid...
Birgit - võitis superstaari, küsitluste põhjal ka selle superstaari afterparty. Kuid ometi polnud ta veel valmis staar, tema aeg on veel ees. Sama ütleks ka eurolaulu kohta, ta on särav, minu lemmik, hea, kuid mitte parim.
Ka sellest, miks selline pilt. Vot Eurovision on samapalju lauluvõistlus, kui kass ohtlik kiskja. Hiire võib ju ära hirmutada, kuid üldiselt piirdub ta vaid lõngakeraga. Eurovisioonil ju lauldakse, kuid juba mõnda aega pole enam laul ja lauluoskus hindamisobjektiks.


PS!
Homne postitus on juba uuel teemal. Tahtsin sellest juba täna kirjutada, kuid sinna juurde minev pilt on kahjuks teisel kettal, seega tuleb homseni oodata.

Kommentaare ei ole: